Begivenhet per relatert artist eller bedrift
Har du, eller vet du om, et arrangement som ikke er nevnt, vennligst ta kontakt.
Søk etter begivenheter:
1-2-3 | ||
120 Days | ||
1349 | ||
22 | ||
2L | ||
2L | ||
679 Recordings | ||
A-Ha | ||
A-Ha | ||
ACT | ||
Adjagas | ||
AdOpera! | ||
Adrian Fiskum Myhr | ||
Affinis Ensemble | ||
Agathe Backer Grøndahl | ||
Aggie Frost | ||
Agnes Buen Garnås | ||
Ai Phoenix | ||
Ai Phoenix | ||
Aksel Kolstad | ||
Alarm | ||
Albino Slug | ||
Alexander Rishaug | ||
Alf Hurum | ||
Alf Richard Kraggerud | ||
Alfred Janson | ||
Alog | ||
Alog | ||
Alpine those myriads! | ||
Alwynne Pritchard | ||
Amulet | ||
Amulet | ||
Amund Sjølie Sveen | ||
Anders Clemens Øien | ||
Anders Eidsten Dahl | ||
Anders Eriksson | ||
Anders Førisdal | ||
Anders Nilsson | ||
Anders Vinjar | ||
Andrea Rydin Berge | ||
Andreas Ljones | ||
Andreas Sønning | ||
Andreas Ulvo | ||
Ane Brun | ||
Anette Thorsheim | ||
Animal Alpha | ||
Ann-Kristin Sørvåg | ||
Anna Jastrzebska | ||
Annar Follesø | ||
Annbjørg Lien | ||
Anne Grete Preus | ||
Anne Kaasa | ||
Anne Lise Berntsen | ||
Anneli Drecker | ||
Annie | ||
Antonio Bibalo | ||
Antonius | ||
Apartment Records | ||
Apocalypse Dudes | ||
Apoptygma Berzerk | ||
Arcturus | ||
Ari Morais | ||
Arild Andersen | ||
Arild Andersen Trio | ||
Arild Helleland | ||
Arild Plau | ||
Arild Sandvold | ||
Arne Hiorth | ||
Arne Nordheim | ||
Arnt Håkon Ånesen | ||
Art Directors | ||
ArtMind | ||
Artpro AS | ||
Arve Henriksen | ||
Arve Moen Bergset | ||
Arve Tellefsen | ||
Arvid Engegård | ||
Arvid Kleven | ||
Arvid Vollsnes | ||
asamisimasa | ||
Asbjørn Blokkum Flø | ||
Asbjørn Erlend Lerheim | ||
Asbjørn Schaathun | ||
Askil Holm | ||
Astralwerks Records | ||
Astralwerks Records | ||
Athome Project | ||
Atle Nymo | ||
Atle Sponberg | ||
Atomic | ||
Atomic | ||
Atomic Agency | ||
Audrey Horne | ||
Audun Iversen | ||
Aura Noir | ||
ÁRINN - internasjonal festival for tradisjonell folkemusikk og folkedans | ||
Backstreet Girls | ||
Ballrogg | ||
Bare_Egil_Band | ||
Barokksolistene | ||
Barratt Due Musikkinstitutt | ||
Barratt Due Musikkinstitutt | ||
Beachclub | ||
Beady Belle | ||
Beady Belle | ||
Beatservice Records | ||
Beatservice Records | ||
Beatservice Records/VME | ||
Beezewax | ||
Beezewax | ||
Bendik Hagerup | ||
Benedicte Palko | ||
Bente Kahan | ||
Bente Leiknes Thorsen | ||
Bergen Barokk | ||
Bergen Big Band | ||
Bergen Domkantori | ||
Bergen Filharmoniske Orkester | ||
Bergen Filharmoniske Orkester | ||
Bergen Offentlige Bibliotek, Griegsamlingen | ||
Bergens Kammermusikkforening | ||
Berit Cardas | ||
Berit Norbakken Solset | ||
Berit Opheim | ||
Bermuda Triangle | ||
Bernt Kasberg Evensen | ||
Bertil Palmar Johansen | ||
Bettina Smith | ||
Big Bang | ||
Big Dipper Records | ||
Big Dipper Records | ||
BigBang | ||
Billy T Band | ||
Biosphere | ||
Biosphere | ||
Birgitte Stærnes | ||
BIS Records AB | ||
BIT 20 Ensemble | ||
BIT 20 Ensemble | ||
BIT20 Ensemble | ||
Bjarne Brustad | ||
Bjarne Kvinnsland | ||
Bjarne Magnus Jensen | ||
Bjarte Engeset | ||
Bjerga/Iversen | ||
Bjørgvin Kirkemusikk AS | ||
Bjørn Andor Drage | ||
Bjørn Berge | ||
Bjørn Bolstad Skjelbred | ||
Bjørn Boysen | ||
Bjørn Erik Haugen | ||
Bjørn Howard Kruse | ||
Bjørn Kruse | ||
Bjørn Nyman | ||
Bjørn Rabben | ||
Bjørn Sagstad | ||
Bjørn Thomas Brustad Melhus | ||
Bjørn Torske | ||
Bjørn Torske | ||
Bjørn Vidar Solli | ||
Bjørnar Habbestad | ||
Black Balloon Records | ||
Black Balloon Records | ||
BLH Artists Management | ||
BLH Artists Management | ||
Blood Command | ||
Bloodlights | ||
Bloodthorn | ||
Blues In A Cop | ||
Blå | ||
Blå | ||
Blåsekvintetten B5 ANS | ||
Bodil Arnesen | ||
Bodil Niska | ||
Bodvar Moe | ||
Bodø Sinfonietta | ||
BOL | ||
Bonk | ||
bpop management | ||
Bpop Management | ||
bpop management and marketing | ||
Brainchild | ||
Brazz Bros. AS | ||
Brazz Brothers | ||
Brazz Brothers c/o Brazz Bros. AS | ||
Brazz Brothers, The | ||
Brede Rørstad | ||
Bremanger Rockklubb | ||
Brimstone | ||
Briskeby | ||
Britt Pernille Frøholm | ||
Bronco Busters | ||
Bronco Busters | ||
Bruvoll/Halvorsen | ||
Bua ungdomslag | ||
Bureau Storm | ||
Bureau Storm | ||
Burning Heart Records | ||
Cadillac | ||
Camaros | ||
Camaros | ||
Camilla Ediassen | ||
Carl Høgset | ||
Carl Petter Opsahl | ||
Caroline Eidsten Dahl | ||
Casa Murilo | ||
Casiokids | ||
Catharina Chen | ||
Cato Canari | ||
Cato Salsa Experience | ||
Cato Salsa Experience | ||
CCAP | ||
Cecilie Giskemo | ||
Cecilie Ore | ||
Centre Culturel Francais | ||
Chillinuts | ||
Christian August Sinding | ||
Christian Blom | ||
Christian Eggen | ||
Christian Ihle Hadland | ||
Christian Jaksjø | ||
Christian Wallumrød | ||
Christian Wallumrød Ensemble | ||
Christine Marøy | ||
Cikada | ||
Cikada | ||
CIKADA c/o Ny Musikk | ||
Cissokho System | ||
Cloroform | ||
Cloroform | ||
Cocktail Slippers | ||
Come Shine | ||
Come Shine | ||
Con Spirito v/Helge Birkeland | ||
Core, The | ||
Cumshots | ||
Curling Legs Productions | ||
Currentes | ||
Cæciliaforeningen | ||
D'sound | ||
Dadafon | ||
Dadafon | ||
Dag Egil Njaa | ||
Dagfinn Koch | ||
Dagfinn Rosnes | ||
Dan Styffe | ||
Daniel Herskedal | ||
Daniel René Sæther | ||
Dans les arbres | ||
Dark City Entertainment DA | ||
Darkthrone | ||
Datarock | ||
Datarock | ||
David Bratlie | ||
David Coucheron | ||
David Monrad Johansen | ||
Davy Jones' Locker | ||
Davyjones'locker | ||
dBUT Records | ||
De Internasjonale Kirkefestspill | ||
Delaware | ||
Delaware | ||
deLillos | ||
Den Norske Grand Prix-klubben / OGAE Norway | ||
Den Norske Opera | ||
Den Norske Opera | ||
Den Nye Opera | ||
Dena Piano Duo | ||
Det Jydske Musikkonservatorium | ||
Det Norske Blåseensemble | ||
Det Norske Blåseensemble | ||
Det Norske Jentekor | ||
Det Norske Jentekor | ||
Det Norske Kammerorkester | ||
Det Norske Kammerorkester | ||
Det Norske Solistkor | ||
Det är jag som är döden | ||
Didrik Ingvaldsen | ||
Dimmu Borgir | ||
Dimmu Borgir | ||
DinoSau | ||
Disciplines, The | ||
DJ Strangefruit | ||
DJ Strangefruit | ||
Djerv | ||
Doctor Kataztrofa | ||
Don Juan Dracula | ||
DonkeyBoy | ||
Drammens Teater og Kulturhus | ||
DripP! | ||
Dronning Sonja Internasjonale Musikkonkurranse | ||
Drunk | ||
Dunderbeist | ||
Duo Saxe | ||
Eberhard Böttcher | ||
ECM Records | ||
ECM Records | ||
Edvard Fliflet Bræin | ||
Edvard Grieg | ||
Edvard Grieg Museum Troldhaugen | ||
Edvard Grieg Society, Inc., New York | ||
Edvard Grieg Society, NY | ||
Edvard Hagerup Bull | ||
Edvin Østergaard | ||
Egil Hovland | ||
Eikanger-Bjørsvik Musikklag | ||
Einar Henning Smebye | ||
Einar Mjølsnes | ||
Einar Olav Larsen | ||
Einar Røttingen | ||
Einar Steen-Nøkleberg | ||
Einar Stray | ||
Einer | ||
Eirik Birkeland | ||
Eirik Gjendemsjø | ||
Eirik Hegdal | ||
Eirik Raude | ||
Eivind Buene | ||
Eivind Groven | ||
Eivind Gullberg Jensen | ||
Eivind Opsvik | ||
Eivind Aadland | ||
Eivind Aarset | ||
Ekko | ||
El Caco | ||
El Caco | ||
Eldbjørg Hemsing | ||
Eldbjørg Raknes | ||
Electrocutango | ||
Elektrofant | ||
Elektrofant | ||
Elisabeth Holte | ||
Elisabeth Vatn | ||
Ellen Sejersted Bødtker | ||
Ellen Ugelvik | ||
Ellen Aagaard | ||
Else Olsen Storesund | ||
Elvira Nikolaisen | ||
EMI Recorded Music AS | ||
Emil Bernhardt | ||
Emmerhoff & The Melancholy Babies | ||
Emperor | ||
Emperor | ||
Emperor Norton Records | ||
Emperor Norton Records | ||
Engegårdkvartetten | ||
Ensemble Denada | ||
Ensemble Ernst | ||
Ensemble Ernst | ||
Enslaved | ||
Ephemera | ||
Ephemera | ||
Ephemera ANS | ||
Eple Trio | ||
Eric Skytterholm Egan | ||
Erik Faber | ||
Erik S. Dæhlin | ||
Erlend Ropstad | ||
Erlend Skomsvoll | ||
Erlend Øye | ||
Erling With Aasgård | ||
Ernst Simon Glaser | ||
Espen Selvik | ||
Even 'Magnet' Johansen | ||
Evolve | ||
Eyvind Solås | ||
Èllet Records | ||
Farmen | ||
Farmers Market | ||
Farmers Market | ||
Fartein Valen | ||
Fattigfolket | ||
Faust Quartet | ||
Fe-mail | ||
Fe-mail | ||
Femail | ||
Festival 71° Nord | ||
Festspillene i Bergen | ||
Festspillene i Bergen | ||
Festspillene i Nord-Norge | ||
Finn Mortensen | ||
Fliflet/Hamre | ||
Florø Rockeklubb | ||
Flunk | ||
Flunk | ||
Folk & Røvere | ||
Fond for Utøvende Kunstnere | ||
FONO, Foreningen Norske Plateselskaper | ||
Food | ||
Forsvarets musikkorps Trøndelag | ||
Forsvarets Musikkorps Vestlandet | ||
Forsvarets Stabsmusikkorps | ||
Forsvarets Stabsmusikkorps | ||
Frank Ekeberg | ||
Frank Havrøy | ||
Frank Tveor Nordensten | ||
Frank Znort Quartet | ||
Fred Jonny Berg | ||
Frigg | ||
Frikar | ||
Frode Barth | ||
Frode Berg | ||
Frode Gjerstad | ||
Frode Haltli | ||
Frode Hoff | ||
Frode Olsen | ||
Frost | ||
FrostWorld Recordings | ||
FrostWorld Recordings | ||
Frøy Aagre | ||
Furia | ||
Fyst | ||
Førde Internasjonale Folkemusikkfestival | ||
Gamle Logen | ||
Gamle Logen | ||
Gard Nilssen | ||
Garralda Records | ||
Gaup Sisters | ||
Geir Botnen | ||
Geir Draugsvoll | ||
Geir Henning Braaten | ||
Geir Johnson | ||
Geir Lysne | ||
Geir Lysne Listening Ensemble | ||
Geirr Lystrup | ||
Geirr Tveitt | ||
Geitungen | ||
Gerhard Schjelderup | ||
Gisle Krogseth | ||
Gisle Kverndokk | ||
Gisli | ||
Gjermund Larsen | ||
Gjertruds Sigøynerorkester | ||
Glenn Erik Haugland | ||
Glitterhouse Records | ||
Glitterhouse Records | ||
Gluecifer | ||
Gluecifer | ||
Godsize | ||
Gonzalo Moreno | ||
Good Time Charlie | ||
Gorgoroth | ||
Gothminister | ||
Gothminister | ||
Grand Island | ||
Grappa Musikkforlag AS | ||
Grenland Brassfestival | ||
Greta Jordhøy | ||
Grete Pedersen | ||
Grete Pedersen Helgerød | ||
Grex Vocalis | ||
Grieg Trio | ||
Grieg Trio | ||
Griegakademiet Universitetet i Bergen | ||
Griffin | ||
Grimfist | ||
Gro Marie Svidal | ||
Gro Sandvik | ||
Gunilla Süssmann | ||
Gunnar Stubseid | ||
Gunnhild Tønder | ||
Guro Kleven Hagen | ||
Guro von Germeten | ||
Gåte | ||
Gåte | ||
Halfdan Cleve | ||
Halfdan Kjerulf | ||
Halldis Rønning | ||
Hamar Music Festival | ||
Hangface | ||
Hanne Hukkelberg | ||
Hanne Kolstø | ||
Hans-Kristian Kjos Sørensen | ||
Hans-Peter Lindstrøm | ||
Harald Herresthal | ||
Harald Sæther | ||
Harald Sæverud | ||
Hardanger Fiddle Association of America, c/o Randi Johansen | ||
Harmonica | ||
Harrisson & Parrot Ltd | ||
Harrys Gym | ||
Hauge-Tveitt jubileet 2008 | ||
Head of Promotion | ||
Hege Høisæter | ||
Heidi Marie Vestrheim | ||
Heidi Tronsmo | ||
Heilo c/o Grappa Musikkforlag | ||
Hekla Stålstrenga | ||
Helge Birkeland | ||
Helge Havsgård Sunde | ||
Helge Iberg | ||
Helge Kjekshus | ||
Helge Lien | ||
Helge Lien Trio | ||
Helge Lien Trio | ||
Helge Norbakken | ||
Helge Sten | ||
Helge Sunde | ||
Hellbillies | ||
Helldorado | ||
Helldorado | ||
Hello Goodbye | ||
Hemnesjazz | ||
Henning Kraggerud | ||
Henning Sommerro | ||
Henrik Hellstenius | ||
Henrik Munkeby Nørstebø | ||
Henrik Ødegaard | ||
Herborg Kråkevik | ||
Heroes & Zeros | ||
Herøyspelet | ||
HGH | ||
HGH | ||
Hild Sofie Tafjord | ||
Hilde Drange | ||
Hilde Torgersen | ||
Hjalmar Borgstrøm | ||
Home Groan | ||
HoneyMilk Records | ||
Hot Club de Norvège | ||
Hot Club de Norvège | ||
Hot Club Records | ||
Hugo Harmens | ||
Humcrush | ||
Hundreårsmarkeringen-Norge 2005 AS | ||
Huntsville | ||
Hurra Torpedo | ||
Hustad Promotion | ||
Håkon Austbø | ||
Håkon Berge | ||
Håkon D. Nystedt | ||
Håkon Høgemo | ||
Håkon Kornstad | ||
Håkon Mørch Stene | ||
Håkon Samuelsen | ||
Håkon Storm-Mathisen | ||
Håkon Thelin | ||
Håvard Gimse | ||
Håvard Lund | ||
Håvard Svendsrud | ||
Håvard Wiik | ||
IAMIC - International Association of Music Information Centres | ||
Ian Øystein J. Figenschou | ||
Ida Helene Heidel | ||
Ida Maria Børli Sivertsen | ||
IFPI Norge | ||
Ignas Krunglevicius | ||
il Hegerberg | ||
IMG | ||
Immortal | ||
IMPRO Agency | ||
In The Country | ||
Inferno Festival | ||
Inferno Festival | ||
Infiniteloop | ||
Information | ||
Inga Margrete Aas | ||
Ingar Bergby | ||
Ingar Hunskaar | ||
Ingar Zach | ||
Ingebrigt Håker Flaten | ||
Ingela Øien | ||
Ingenting | ||
Inger-Lise Ulsrud | ||
Inger - Kristine Riber | ||
Ingfrid Breie Nyhus | ||
Ingrid Andsnes | ||
Ingrid Olava | ||
Ingvild Storhaug | ||
Innovasjon Norge | ||
Insense | ||
Isa Katharina Gericke | ||
Israelvis | ||
Ivar Anton Waagaard | ||
Ivar Grydeland | ||
Ivar Nikolaisen | ||
Iver Kleive | ||
Jacob Young | ||
Jaga Jazzist | ||
Jaga Jazzist | ||
Jake Ziah | ||
Jan-Erik Hybertsen | ||
Jan-Morten Iversen | ||
Jan Bang | ||
Jan Erik Kongshaug | ||
Jan Erik Mikalsen | ||
Jan Garbarek | ||
Jan Gunnar Hoff | ||
Jan Martin Smørdal | ||
Jan Ola Amundsen | ||
Jan Ove Ottesen | ||
Jana Winderen | ||
Janove Ottesen | ||
Jaqueline | ||
Jarle Bernhoft | ||
Jazkamer | ||
JazzAhead | ||
Jazzkammer | ||
Jazzkammer | ||
Jazzland Recordings | ||
Jazzland Recordings | ||
Je Suis Animal | ||
Jenny Hval | ||
Jens Bugge-Wesseltoft | ||
Jens Bugge Wesseltoft | ||
Jens Wendelboe | ||
Jessica Fletchers | ||
Jessica Fletchers | ||
Jim Stärk | ||
Jim Stärk | ||
Jo Berger Myhre | ||
Joachim Kjelsaas Kwetzinsky | ||
Joachim Knoph | ||
Joachim Kwetzinsky | ||
Joakim Haugland | ||
Johan Halvorsen | ||
Johan Kvandal | ||
Johan Sara_jr. | ||
Johan Svendsen | ||
Johannes Hanssen | ||
Johannes Martens | ||
Johannes Nome | ||
John Erik Kaada | ||
John Hegre | ||
John Persen | ||
John Pål Inderberg | ||
Johndoe | ||
Jon Anders Halvorsen | ||
Jon Balke | ||
Jon Bara Johansen | ||
Jon Christensen | ||
Jon Halvor Lund | ||
Jon Larsen | ||
Jon Mostad | ||
Jon Slade | ||
Jon Øivind Ness | ||
Jonas Båtstrand | ||
Jonas Howden Sjøvaag | ||
Jonathan Aasgaard | ||
Jorun Marie Bratlie | ||
Jorunn Marie Bratlie | ||
Jostein Stalheim | ||
Jr Ewing | ||
Jr Ewing | ||
Jukka Pekka Saraste | ||
Julie Coucheron | ||
Jærdagen / Jærnåttå | ||
Jørgen Karlstrøm | ||
Jørn Fossheim | ||
Kai Grinde Myrann | ||
Kaizers Orchestra | ||
Kaizers Orchestra | ||
Kaja Bjørntvedt | ||
Kakkmaddafakka | ||
Kalleklev Management | ||
KammeRana | ||
Kaptein Kaliber | ||
Kari Beate Tandberg | ||
Kari Bremnes | ||
Kari Kleiv | ||
Kari Rønnekleiv | ||
Karin Krog | ||
Karin Park | ||
Karl Seglem | ||
Kartfestivalen | ||
Kate Havnevik | ||
Katharina Jakhelln Semb | ||
Katzenjammer | ||
Keep Of Kalessin | ||
Kenneth Ishak | ||
Kenneth Karlsson | ||
Kenneth Sivertsen | ||
Ketil Bjørnstad | ||
Ketil Haugsand | ||
Ketil Hvoslef | ||
KHP Management | ||
Kill | ||
Kim Hiorthøy | ||
Kim Myhr | ||
King Midas | ||
Kings of Convenience | ||
Kings of Convenience | ||
Kirkelig Kulturverksted AS | ||
Kirkelig Kulturverksted AS | ||
Kitchen Orchestra | ||
Kjell Elvis | ||
Kjell Flem | ||
Kjell Habbestad | ||
Kjell Kalleklev Management | ||
Kjell Magne Andersen | ||
Kjell Mørk Karlsen | ||
Kjell Samkopf | ||
Kjell Seim | ||
Kjell Tore Innervik | ||
Kjetil Almenning | ||
Kjetil Jerve | ||
Kjetil Møster | ||
Klaus Egge | ||
Knut Buen | ||
Knut Hamre | ||
Knut Nystedt | ||
Knut Olaf Sunde | ||
Knut Reiersrud | ||
Knut Vaage | ||
Kolar Goi | ||
Konzertdirektion Martin Müller | ||
Kopter as | ||
Kosmonavt | ||
Kouame Sereba | ||
Kraftfestivalen | ||
Kringkastingsorkestret | ||
Kringkastingsorkestret KORK | ||
Kristian Lindberg | ||
Kristiansand Blåseensemble | ||
Kristiansand Blåseensemble | ||
Kristiansand Symfoniorkester | ||
Kristiansand Symfoniorkester | ||
Kristin Asbjørnsen | ||
Kristin Bolstad | ||
Kristin Mulders | ||
Kristin Norderval | ||
Kristoffer Kompen | ||
Krøyt | ||
Kulturentusiastene | ||
Kurt Weill duo | ||
Kvelertak | ||
kÖök | ||
Kåre Nordstoga | ||
Lage Lund | ||
Landsfestivalen i Gammaldansmusikk 2001 | ||
Landsfestivalen i Gammaldansmusikk 2002 | ||
Landsfestivalen i Gammaldansmusikk 2003 | ||
Landskappleiken 2001 | ||
Landskappleiken 2002 | ||
Landskappleiken 2003 | ||
Landslaget for Spelemenn | ||
Landslaget for Spelemenn | ||
Langesund International Shanty Festival | ||
Lars-Erik ter Jung | ||
Lars Anders Tomter | ||
Lars Horntveth | ||
Lars Notto Birkeland | ||
Lars Petter Hagen | ||
Lars Skoglund | ||
Lasse Marhaug | ||
Lasse Thoresen | ||
Launderettes | ||
Launderettes | ||
Leif Arne Tangen Pedersen | ||
Leif Ove Andsnes | ||
LEMUR | ||
Lena Nymark | ||
Lene Grenager | ||
Lillebjørn Nilsen | ||
Lillehammer Bluesfestival | ||
Lillehammer Classic Rock festival | ||
Lillehammer Rock Weekend | ||
Linda Øvrebø | ||
Lindberg Lyd AS | ||
Lindemans Legat | ||
Lionheart Brothers, The | ||
Lisa Dillan | ||
Lisa Stokke | ||
Little Big Man Booking | ||
Liv Glaser | ||
Liv Merete Kroken | ||
Ljodahått | ||
London Jazz Festival | ||
Lorraine | ||
Lorraine | ||
Low Frequency In Stereo | ||
Low Frequency In Stereo | ||
Low Frequency In Stereo, The | ||
Ludvig Irgens-Jensen | ||
Lukas Kasha | ||
Lukestar | ||
Lumsk | ||
Låvende Saker | ||
Madder Mortem | ||
Madrugada | ||
Madrugada | ||
Magic Pie | ||
Magnar Mangersnes | ||
Magnar Åm | ||
Magne Amdahl | ||
Magne Fremmerlid | ||
Magne Grov | ||
Magne Hegdal | ||
Magnet | ||
Magnet | ||
Magnetic North Orchestra | ||
Magnetic North Orchestra | ||
Maja Solveig Kjelstrup Ratkje | ||
Major Parkinson | ||
Majorstuen | ||
Majorstuen | ||
Majorstuen Fiddlers Company DA | ||
Malgorzata Jaworska | ||
Manger Musikklag | ||
Maranata | ||
Marcus Paus | ||
Margaret Berger | ||
Margarets | ||
Mari Boine | ||
Mari Eriksmoen | ||
Mari Kvien Brunvoll | ||
Mari Silje Andersen Samuelsen | ||
Maria Kannegård Trio | ||
Maria Mena | ||
Maria Solheim | ||
Marianne Beate Kielland | ||
Marianne Thorsen | ||
Maribel | ||
Marion Raven | ||
Marit Bockelie | ||
Marit Larsen | ||
Marita Solberg | ||
Marius Haltli | ||
Marius Neset | ||
Mark Adderley | ||
Martin Haug | ||
Martin Horntveth | ||
Martin Rane Bauck | ||
Martin Romberg | ||
Martin Taxt | ||
Martin Wåhlberg | ||
Mathias Eick | ||
Mathias Eick Quartet | ||
Mats Claesson | ||
Mats Eilertsen | ||
Maya Vik | ||
Mayflies | ||
Mayhem | ||
Márkomeannu | ||
Meantime Records | ||
Megaphonic Thrift, The | ||
Mental Overdrive | ||
Mental Overdrive | ||
Michael Francis Duch | ||
Michael Süssmann | ||
Midnattsrocken | ||
Midnight Choir | ||
Mikal Telle | ||
Millpond Moon | ||
Mind over MIDI | ||
Mindy Misty | ||
MiNensemblet | ||
Minor Majority | ||
Minor Majority | ||
Misha Alperin | ||
Mitell | ||
Mitell Booking Agency | ||
Mitell Booking Agency (nytt navn: TikTak AS) | ||
MNW - MusicNetWork | ||
Mohammed | ||
Mohammed | ||
MoHa! | ||
Molde International Jazz Festival | ||
Monoswezi | ||
Moonfog Productions | ||
Moonfog Productions | ||
Mormones | ||
Mormones | ||
Morten Gunnar Larsen | ||
Morten Gaathaug | ||
Morten Harket | ||
Mortiis | ||
Mostraspelet | ||
Motif | ||
Motorpsycho | ||
Motorpsycho | ||
Motsol | ||
Museet Lysøen | ||
Music Export Norway AS | ||
Musikkfondene | ||
Musikkinformasjonssenteret - MIC | ||
Nasjonalbiblioteket, avd. Oslo | ||
Natalia Strelchenko | ||
Natasha Barrett | ||
New Records AS | ||
New Violators | ||
New Wine, The | ||
Next Life | ||
Nidaros Domkor | ||
Nidarosdomens Guttekor | ||
Nidarosdomens jentekor | ||
Niko Valkeapää | ||
Nils Anders Mortensen | ||
Nils A. Mortensen | ||
Nils Henrik Asheim | ||
Nils Mortensen | ||
Nils Petter Molvær | ||
Nils Økland | ||
Ning | ||
Ninja Tune | ||
Ninth | ||
Njål Sparbo | ||
No Spaghetti Edition | ||
NOR-CD AS | ||
NORCD AS | ||
Nordic Initiative | ||
Nordic Voices | ||
Nordic Voices | ||
Nordisk Brass Ensemble | ||
Nordisk Komponistkonkurranse | ||
Nordisk Ministerråd | ||
Nordiske musikkdager | ||
Nordland Musikkfestuke | ||
Nordnorsk Opera og Symfoniorkester | ||
Nordsjøfestivalen Sailor's Wake | ||
Noregs Ungdomslag | ||
Norges Kirkesangforbund | ||
Norges Korforbund | ||
Norges Musikkhøgskole | ||
Norsk Country Treff | ||
Norsk Folkemusikk- og Danselag | ||
Norsk Folkemusikkformidling | ||
Norsk kulturråd | ||
NoTAM - Norsk Nettverk for Teknologi, Akustikk og Musikk | ||
NOTAM Norsk senter for teknologi i musikk og kunst | ||
NOTR | ||
Noxagt | ||
Noxagt | ||
NRK - Norsk Rikskringkasting | ||
NRK Kringkastingsorkestret | ||
NRK Kulturavdelingen | ||
NRK.no/musikk | ||
NTNU Norges teknisk- naturvitenskapelig universitet, Institutt for musikk | ||
Nuclear Blast | ||
Nud | ||
Nud | ||
Nullskattesnylterne | ||
Nullskattesnylterne | ||
Ny Musikk | ||
Ny Musikk - Rogaland | ||
Ny Musikks Komponistgruppe (NMK) | ||
Octavia | ||
Odd-Arne Jacobsen | ||
Odd René Andersen | ||
Oddvar Lönner | ||
Oddvar S. Kvam | ||
Okkultokrati | ||
Ola Asdahl Rokkones | ||
Ola Gjeilo | ||
Olav Anton Thommessen | ||
Olav Berg | ||
Olavsfestdagene i Trondheim | ||
Old Man's Child | ||
Ole-Henrik Moe | ||
Ole Bolås | ||
Ole Bornemann Bull | ||
Ole Böhn | ||
Ole Børud | ||
Ole Edvard Antonsen | ||
Ole Kristian Ruud | ||
Ole Mathisen | ||
Ole Morten Vågan | ||
Ole Olsen | ||
Opera Bergen | ||
Opera Omnia | ||
Opera Vest | ||
Opera Vest | ||
Ophelia Ragtime Orchestra | ||
Ophelia Ragtime Orchestra | ||
Origami Galaktika | ||
Orkester Norden | ||
Ose Kulturarrangement AS | ||
Oslo Barokksolister | ||
Oslo Camerata | ||
Oslo Domkor | ||
Oslo Filharmoniske Kor | ||
Oslo Filharmoniske Orkester | ||
Oslo Filharmoniske Orkester | ||
Oslo Kammerakademi | ||
Oslo Kammerkor | ||
Oslo Kammermusikkfestival | ||
Oslo Kammermusikkfestival | ||
oslo opera net | ||
Oslo Rock City Jamboree | ||
Oslo Sinfonietta | ||
Oslo Sinfonietta | ||
Oslo Strykekvartett | ||
Oslo Symfoniorkester | ||
Paolo Vinaccia | ||
Paul Wåhlberg | ||
Pauline Hall | ||
PELbO | ||
Per Arne Glorvigen | ||
Per Arne Løvold | ||
Per Brevig | ||
Per Kristian Skalstad | ||
Per Martinsen | ||
Per Oddvar Johansen | ||
Per Vollestad | ||
Per Winge | ||
Per Zanussi | ||
Perculator | ||
Perfect Pop Records | ||
Perfect Pop Records | ||
PerMagnus Lindborg | ||
Peter Herresthal | ||
Peter Szilvay | ||
Peter Tornquist | ||
Petter Carlsen | ||
Petter Sørlie Kragstad | ||
Petter Wettre | ||
Phantoms | ||
Philco Fiction | ||
Phonophani | ||
Phonophani | ||
Phy | ||
Pia Møller Johansen | ||
Pilot Management AS | ||
Pilot Management AS | ||
Pinquins Slagverktrio | ||
Pirate Love | ||
PJP A/S | ||
Planet Noise | ||
Planet Noise | ||
Plazma Zatzuma | ||
Pleasure | ||
Plus47 | ||
Poing | ||
POING | ||
Poor Rich Ones | ||
Popium | ||
Portrait of David | ||
Postgirobygget | ||
PostScriptum | ||
Povilas Syrrist-Gelgota | ||
Pro Arte | ||
Pro Arte International Management | ||
Pro Musica Antiqua, Oslo | ||
Progrock.no | ||
Puma | ||
Punkt | ||
Purified in Blood | ||
Pust | ||
Pål Hausken | ||
Pål Lindtner Eide | ||
Paal Flaata | ||
Paal Nilssen-Love | ||
Queendom | ||
Racing Junior | ||
Racing Junior | ||
Radar Booking | ||
Ragnar Rasmussen | ||
Ragnar Söderlind | ||
Ragnhild Berstad | ||
Ragnhild Furebotten | ||
Ragnhild Groven | ||
Ragnhild Hemsing | ||
Ralph Myerz and the Jack Herren Band | ||
Ralph Myerz and the Jack Herren Band | ||
Randi Stene | ||
Randi Tytingvåg | ||
Ranheim | ||
Rasmus Jørgensen | ||
Razika | ||
Real Ones | ||
20.05.2004 Slowpho, Jim Stärk og The Real Ones i København | ||
11.11.2003 Sgt. Petter og Real Ones i London | ||
Real Ones | ||
Real Ones, The | ||
Rebecka Sofia Ahvenniemi | ||
Rebekka Karijord | ||
Rec 90 | ||
Rec 90 Norge | ||
Rec 90 Norge | ||
Red Harvest | ||
Reidun Horvei | ||
Ricardo Odriozola | ||
Ricochets | ||
Ricochets | ||
Rikskonsertene | ||
Rikskonsertene | ||
Risto Holopainen | ||
Risør Kammermusikkfest | ||
Rita Engedalen | ||
Rob Waring | ||
Robert Dyrnes | ||
Robert Normann | ||
Robert Post | ||
Robert Rønnes | ||
Rockefeller | ||
Rockettothesky | ||
Roger Arve Vigulf | ||
Roger Vigulf | ||
Rolf-Erik Nystrøm | ||
Rolf A. Gupta | ||
Rolf Borch | ||
Rolf Gupta | ||
Rolf Nykmark | ||
Rolf Wallin | ||
Roy Powell | ||
Royal Norwegian Consulate General | ||
Royal Norwegian Embassy | ||
Royal Norwegian Embassy | ||
Royalties, The | ||
Ruben Sverre Gjertsen | ||
Rudolf Terland Bjørnerem | ||
Rumble in Rhodos | ||
Rune Alver | ||
Rune Grammofon | ||
Rune Grammofon | ||
Rune Rebne | ||
RUSK | ||
Ryfylke | ||
Röyksopp | ||
Röyksopp | ||
Røyst | ||
S2 Records | ||
Sabine Kezbere | ||
Safariari | ||
Saint Thomas | ||
Salvatore | ||
Salvatore | ||
Samsaya | ||
Samspill | ||
Samuel Jackson Five, The | ||
Sandnes Kulturhus | ||
Sandra Kolstad | ||
Sara Chen | ||
Satyricon | ||
Satyricon | ||
Saxofon Concentus | ||
Saxofon Concentus | ||
Schtimm | ||
Schtimm | ||
Secret Garden | ||
Segrov | ||
Selbu Arrangement AS | ||
Serena-Maneesh | ||
Serena Maneesh | ||
SEVEN | ||
Shining | ||
SHINING | ||
Sidsel Endresen | ||
Sienna | ||
Sienná | ||
Sigmund Groven | ||
Sigmund Hjelset | ||
Sigmund Lillebjerka | ||
Signe Augusta Lindeman | ||
Signe Bakke | ||
Sigrid Moldestad | ||
Sigurd Islandsmoen | ||
Sigurd Slåttebrekk | ||
Sigurd Wongraven | ||
Sigvald Tveit | ||
Silence the Foe | ||
Silje Aker Johnsen | ||
Silje Nergaard | ||
Silje Nes | ||
Silver | ||
Silver | ||
Simax | ||
Simon Says No! | ||
Sindre Bjerga | ||
Sindre Sortland | ||
Sinikka Langeland | ||
Sir Dupermann | ||
Siri Torjesen | ||
Siri "Sissy Wish" Wålberg | ||
Sissel Kyrkjebø | ||
Sister Sonny | ||
SISU c/o Tomas Nilsson | ||
SISU c/o Tomas Nilsson | ||
SISU slagverksensemble | ||
Sivert Høyem | ||
Skasei Trio | ||
Skatebård | ||
Sketch | ||
Slagr | ||
Slowpho | ||
Slowpho | ||
Smalltown Supersound | ||
Smalltown Supersound | ||
Smoke Mohawk | ||
Smuget | ||
So What! | ||
Social Suicide | ||
Sofa | ||
Sofa | ||
Solveig Kringlebotn | ||
Solveig Slettahjell | ||
Sondre Bratland | ||
Sondre Lerche | ||
Sonet Distribusjon | ||
Sony Music | ||
Sony Music | ||
Soon-Mi Chung | ||
SOT - Salt Of Tusj | ||
Span | ||
Spelet om Heilag Olav | ||
Sphinx | ||
Sphinx (Trio) | ||
Spindel | ||
Splashgirl | ||
Spunk | ||
Spunk | ||
Stageway AS, Bergen | ||
Stageway AS, Bergen | ||
Stageway AS, Oslo | ||
Stavanger Brassband | ||
Stavanger Symfoniorkester | ||
Stavanger Symfoniorkester | ||
Steffen Horn | ||
Steinar Eielsen | ||
Steinar Yggeseth | ||
Sten Ove Toft | ||
Stephan Barratt-Due | ||
Sternklang | ||
Stian Carstensen | ||
Stian Westerhus | ||
Stig Nilsson | ||
Stig Wernø Holter | ||
Stiklestad Nasjonale Kultursenter | ||
Stine Sørlie | ||
Storm Weather Shanty Choir | ||
Strings Unlimited | ||
Studentersamfundet i Trondheim | ||
Studentersamfundets Symfoniorkester | ||
Studentradioen i Bergen | ||
Ståle Kleiberg | ||
Ståle Storløkken | ||
St.Thomas | ||
St.Thomas - | ||
Sudan Dudan | ||
Sudeshna Bhattacharya | ||
Sunniva Rødland Wettre | ||
Sunnmøre Kammermusikkfestival | ||
Superfamily | ||
superJupiter | ||
Supersilent | ||
Supersilent | ||
SuperVision Management Ltd. | ||
Supervixen | ||
Surferosa | ||
Surferosa | ||
Susanna Mälkki | ||
Susanna Wallumrød | ||
Susanna & the Magical Orchestra | ||
Susanne Lundeng | ||
Susanne Sundfør | ||
Susperia | ||
Susperia | ||
Sveinung Bjelland | ||
Sveinung Lillebjerka | ||
Sven Lundestad | ||
Sven Lyder Kahrs | ||
Sverre Bergh | ||
Sverre Eftestøl | ||
Sverre Indris Joner | ||
Sverre Jordan | ||
Sverre Riise | ||
SXSW - South by Southwest | ||
SXSW - South by Southwest | ||
Synkoke | ||
Synne Skouen | ||
Synnøve S. Bjørset | ||
SØRF - Kompetansesenter for rytmisk musikk | ||
Sørnorsk Jazzsenter | ||
T-EMP | ||
Tacet NCV | ||
Tango for 3 | ||
Tango for 3 | ||
Team Blitzkrieg | ||
Team me | ||
Telemarkfestivalen | ||
Tellé Records | ||
Tellé Records & Management | ||
tenThing | ||
Terje Bjørklund | ||
Terje Bjørn Lerstad | ||
Terje Boye Hansen | ||
Terje Isungset | ||
Terje Mikkelsen | ||
Terje Nordgarden | ||
Terje Rypdal | ||
Terje Tønnesen | ||
Terje Viken | ||
Terje Winther | ||
Texas Twisters | ||
The Agency Group | ||
The Agency Group | ||
The Beautiful People | ||
The Brimstone Solar Radiation Band | ||
The International Tussler Society | ||
The International Tussler Society | ||
The Lionheart Brothers | ||
The Lovethugs | ||
The Mormones | ||
The Thing | ||
The Wonderfools | ||
The Wonderfools | ||
Therese Birkelund Ulvo | ||
Thing, The | ||
Thom Hell | ||
Thomas Dybdahl | ||
Thomas Kjekstad | ||
Thomas Rimul | ||
Thomas Strønen | ||
Thomas Tellefsen | ||
Thomas Winther Andersen | ||
Thorbjørn Gulbransøy | ||
Thulsa Doom | ||
Thunderbolt | ||
TikTak AS | ||
TikTak AS | ||
Tina Margareta Nilssen | ||
Tindra | ||
Tine Thing Helseth | ||
Tiril Dørum Bengtsson | ||
Tom Ottar Andreassen | ||
Tone Hulbækmo | ||
Tonny Kluften | ||
Tor Espen Aspaas | ||
Tora Augestad | ||
Torben Snekkestad | ||
Torch | ||
Tord Gustavsen | ||
Tord Gustavsen Ensemble | ||
Tord Gustavsen Trio | ||
Tord Gustavsen Trio | ||
Tord Gustavsentrio | ||
Tore Bruvoll | ||
Tore Dingstad | ||
Tore Honoré Bøe | ||
Torodd Wigum | ||
Torstein Aagaard-Nilsen | ||
Torun Eriksen | ||
Tou Scene | ||
Touch Music | ||
Transjoik | ||
Transposition | ||
Trio Mediæval | ||
Trio Mediæval | ||
Trolldom | ||
Tromsø Symfoniorkester | ||
Trond Korsgård | ||
Trond Kverno | ||
Trond Lindheim | ||
Trond Reinholdsen | ||
Trond Reinholdtsen | ||
Trond Sæverud | ||
Trond Tornes | ||
Trondheim International Chamber Music Competition & Academy, TICC & TICA | ||
Trondheim Jazzzorkester | ||
Trondheim Sinfonietta | ||
Trondheim Symfoniorkester | ||
Trondheim Symfoniorkester | ||
TrondheimSolistene | ||
TrondheimSolistene | ||
Truls Mørk | ||
Trust Me Records | ||
Trust Me Records | ||
Trygve Madsen | ||
Trygve Seim | ||
Tuba Records AS | ||
Tuco's Lounge | ||
Turboneger | ||
Turbonegro | ||
Tuva Semmingsen | ||
TV2 - Bergen | ||
Tøyen | ||
Ukjentfestivalen Norge | ||
ULTIMA | ||
ULTIMA | ||
Ultimate Dilemma Recordings | ||
Ultralyd | ||
Ung Symfoni | ||
Ungdomskulen | ||
Ungdomssymfonikerne | ||
Universal Music Norway | ||
UNM - Norge | ||
Unni Boksasp | ||
Unni Løvlid | ||
Unni Wilhelmsen | ||
Urban Connection | ||
Utla | ||
V2 Records Norge AS | ||
V8 Management | ||
Vajas | ||
Valkyrien Allstars | ||
Vamp | ||
Van Walsum Management Ltd | ||
Vebjørn Andvik | ||
Vegar Vårdal | ||
Vegard Strømsodd | ||
Vegard Waske | ||
Versity Music | ||
Vertavo Strykekvartett | ||
Vertavo Strykekvartett | ||
Vertex | ||
Vest Norges Opera | ||
Vestnorsk Jazzsenter | ||
Via Cantus | ||
Via Music | ||
Vibeke Saugestad | ||
Victoria Johnson | ||
Vidar Busk | ||
Viggo Lund Management | ||
Vilde Frang | ||
Vilde Frang Bjærke | ||
Vilde&Inga | ||
Villspor AS | ||
Villspor / Akustisk Vinter | ||
Vinterlydfestvalen Norges Musikkhøgskole | ||
Vintermåne | ||
Vinterspillene på Lillehammer | ||
Virgin Records Norway AS | ||
Vojtech Prochazka Trio | ||
Vox Management | ||
Vreid | ||
Wall of Sound | ||
Warner Music Norway AS | ||
Washington | ||
Waterfall Records as | ||
WE | ||
WE | ||
Where Angels Fall | ||
White Birch | ||
White Birch, The | ||
Whitest Boy Alive, The | ||
Whopper | ||
Wibutee | ||
Wibutee | ||
Wig Wam | ||
WildStar World | ||
William Hut | ||
Winther-Storm | ||
Wolfgang Plagge | ||
Wolves Like Us | ||
Womex | ||
Wonderfools | ||
Xploding Plastix | ||
Xploding Plastix | ||
X.lover | ||
Yngve Slettholm | ||
Young Dreams | ||
Yoyoyo Acapulco | ||
Zanussi Five | ||
ZhongHua Sheng | ||
Zyklon | ||
Øivind Westby | ||
Ørjan Horn Johansen | ||
Ørjan Matre | ||
Østfold Fylkeskommune, Kulturetaten | ||
Østnorsk jazzsenter | ||
Øystein Birkeland | ||
Øystein Baadsvik | ||
Øystein Wiik | ||
Øyvind Gimse | ||
Øyvind Mæland | ||
Øyvind Torvund | ||
Årabrot | ||
Åse Hedstrøm | ||
Aage Kvalbein | ||
(Not Categorized) |