Den Norske Opera & Ballett

Postboks 785 Sentrum
0106 OSLO
 

Web: www.operaen.no

E-post: info@operaen.no


Telefon: 21 42 21 00 / 815 444 88 tickets

Etablert: 1959


Besøksadresse: Kirsten Flagstads plass 1, 0150 Oslo




Kontaktperson(er):

Bauge, Bernt E. Tidligere Økonomi og AdministrasjonsdirektørFormer

Curran, Paul Tidligere operasjef

Fiore, John Helmer Musikksjef

Flattum, Inger Schedell Informasjonssjef internkomm. inger.schedell.flattum@operaen.no

Giljane, Espen Tidligere ballettsjef

Gjevang, Anne Stedfortredende Operasjef / Casting Director , 47 91 51 02 anne.gjevang@operaen.no

Haga, Sverre G. 47 91 52 31

Hansen, Per Boye Operasjef, 905 80 331 per.boye.hansen@operaen.no

Herresthal, Maria af Klinteberg Formidlingssjef , 479 15 402 maria.af.klinteberg@operaen.no

Lorentzen, Ingrid Ballettsjef

McCarthy, Michael

Remlov, Tom Administrerende direktør tom.remlov@operaen.no

Skari, Anne Margrethe Bibliotekar, 47 91 54 05 anne.margrethe.skari@operaen.no

Skavdahl, Liv-Beate liv.beate.skavdahl@operaen.no



Utøverinstitusjoner\Ballett
Utøverinstitusjoner\Opera

 

MIC Norsk musikkinformasjon · Postboks 2674 Solli, 0203 Oslo · Besøksadr: Henrik Ibsensgt. 110 (Solli plass)
Tel: 2327 6300 · Fax: 2327 6301 · info@mic.no
Åpent hverdager 9:00 - 15:00