Norsk jazzforum

Postboks 440 Sentrum
0103 OSLO
 

Web: www.jazzforum.no

E-post: norsk@jazzforum.no


Telefon: 22 00 56 60

Telefax: 22 00 56 61


Etablert: 1997 (1953)


Besøksadresse: Akersgata 16



Medlems- og interesseorganisasjon som samler det norske jazzmiljøet. Organisasjonen har profesjonelle jazzmusikere, jazzklubber, storband, jazzfestivaler og regionale jazzsentra som medlemmer. Det primære mål er å bidra til at jazz spres til et bredest mulig publikum i Norge, markere norsk jazz nasjonalt og internasjonalt, samt jobbe for økte bevilgninger til norsk jazz.


Kontaktperson(er):

Brauer, Camilla Slaattun Informasjonsansvarlig, 90 51 96 38 camilla@jazzforum.no

Bråthen, Vidar Formidlingsansvarlig, 92 61 89 42 vidar@jazzforum.no

Christoffersen, Tone Kontor- og formidlingsmedarbeider, 95 75 52 03 tone@jazzforum.no

Flesjø, Tore Daglig leder, 93 09 50 55 tore@jazzforum.no

Granlie, Jan Redaktør Jazznytt, 98 21 71 83 jan@jazzforum.no

Johansson, Tonje Formidlingskonsulent, 90 51 97 68 tonje@jazzforum.no

Partapuoli, Unni kontor- og administrasjonsansvarlig, 22 00 56 68 unni@jazzforum.no



Utøverinstitusjoner\Storband
Profesjonelle organisasjoner\Andre
Profesjonelle organisasjoner\Musikere
Støtteordninger\Konsert / Turné

 

MIC Norsk musikkinformasjon · Postboks 2674 Solli, 0203 Oslo · Besøksadr: Henrik Ibsensgt. 110 (Solli plass)
Tel: 2327 6300 · Fax: 2327 6301 · info@mic.no
Åpent hverdager 9:00 - 15:00