Rikskonsertene

Postboks 4261 Nydalen
0401 OSLO
 

Web: www.rikskonsertene.no

E-post: post@rikskonsertene.no


Telefon: 22 02 59 00

Telefax: 22 02 59 01


Etablert: 1968


Besøksadresse: Gullhaug torg 2 (Nydalen T-banestasjon / metro station)




Kontaktperson(er):

Emberland, Bitte Kristin Informasjonskonsulent, 97 74 78 86 bitte.emberland@rikskonsertene.no

Granly, Thorstein 90 60 05 40 thorstein.granly@rikskonsertene.no

Gravlie, Tom Leder av utenlandsenheten, 22 02 59 15 tom.gravlie@rikskonsertene.no

Hambro, Caroline Informasjonsansvarlig, 920 27 784 caroline.hambro@rikskonsertene.no

Hurum, Nina 920 34 668 nina.hurum@rikskonsertene.no

Kleveland, Guro guro.kleveland@rikskonsertene.no

Moberg, Anne 90 73 88 89 anne.moberg@rikskonsertene.no

Refsdal, Arnfinn Produsent klassisk/samtid, 900 23 525 arnfinn.refsdal@rikskonsertene.no

Vandvik, Tone 22 01 55 37 tone.vandvik@rikskonsertene.no



Konsert management / Event
Konsert management / Event\Klassisk musikk
Offentlige institusjoner

 

MIC Norsk musikkinformasjon · Postboks 2674 Solli, 0203 Oslo · Besøksadr: Henrik Ibsensgt. 110 (Solli plass)
Tel: 2327 6300 · Fax: 2327 6301 · info@mic.no
Åpent hverdager 9:00 - 15:00