What's going on?

Strandveien 29
7049 TRONDHEIM
 

Web: www.whatsgoingon.no

E-post: info@whatsgoingon.no


Telefon: 476 39 941



Promo- og PR-byrå som hjelper musikalske askeladder ut på ferden mot sine drømmer!

Vi forteller hele kongeriket hva som skjer; om deg og ditt musikalske eventyr. Med gode hjelpere som et bredt nettverk mot markedet, spisskompetanse på profilutvikling og eventyrlig pågangsmot, kan vi tilby deg promopakken du trenger for å nå ditt ”Soria Moria slott”.


Kontaktperson(er):

Jenssen, Robin Markedssjef, 930 91 300 robin@whatsgoingon.no

Lund, Herman Ekle Promoansvarlig, 909 27 653 herman@whatsgoingon.no

Megård, Ken André Promotion, 951 85 279 ken@whatsgoingon.no

Olsen, Bjørn Alex Presseansvarlig, 452 11 254 post@bjornalexolsen.com

Owe, Christopher Illustratør/designer, 936 61 232 christopher@whatsgoingon.no

Riise, Anders Hide Daglig leder, 476 39 941 anders@whatsgoingon.no

Sandve, Hanna Promotion, 938 64 129 hanna@whatsgoingon.no

Wigdahl, Kyrre Prosjektleder, 970 63 133 kyrre@whatsgoingon.no



Artist management
Bookingselskaper
Design
Merchandise
Promoselskaper

 

MIC Norsk musikkinformasjon · Postboks 2674 Solli, 0203 Oslo · Besøksadr: Henrik Ibsensgt. 110 (Solli plass)
Tel: 2327 6300 · Fax: 2327 6301 · info@mic.no
Åpent hverdager 9:00 - 15:00